Medarbejdere

Mats Bjerde
Direktør

Mats@napa.gl

Tlf. (+299) 36 36 61

Pipaluk Lind
Kommunikations- og projektansvarlig

Pipaluk@napa.gl

Tlf. (+299) 36 36 62

Mobil (+299) 59 61 44

Najâraq Egede
Kontor- og projektmedarbejder

Najaaraq@napa.gl

Tlf. (+299) 36 36 60

Kristina Rosing Lynge
Projektleder

Hjemmeside / Oversættelse

Kristina@napa.gl

Tlf. (+299) 36 36 65

 

Vivi Vold
Souschef, Projektleder og kommunikationsmedarbejder

Hallo Norden

Vivi@napa.gl

Tlf. (+299) 36 36 64

Mobil (+299) 56 03 08

 

Stine Lundberg Hansen
Projektleder

Anaanaga

Stine@napa.gl

Tlf : (+299) 36 36 63